Начало / Университетът / Факултети / Стопански факултет / Кариерен център / Услуги за студенти / Новини / Покана за присъединяване към CEO онлайн интервю с г-н Синиша Джукич, генерален мениджър на Бош И.О. ЕООД

02.04.2021

Германо-Българска индустриално-търговска камара (ГБИТК) Ви кани да се присъедините към специалното CEO онлайн интервю с г-н Синиша Джукич, генерален мениджър на Бош И.О. ЕООД на 07.04.2021 г. от 15.00 ч.

image002

Г-н Джукич е част от компанията Роберт Бош ЕООД вече 21 години. Повече за управленския му опит и личните му каузи може да разберете по време на интервюто.

Акцент ще бъде поставен и върху следните теми:

• Работата в Бош И.О. ЕООД и кариерното му развитие
  • Дигитализацията в България и ролята на изкуствения интелект
  • Проектът Leaders Academy и работата с млади хора

По време на уебинара ще имате възможността и да отправите своите въпроси към г-н Джукич. Работен език на дискусията ще бъде български със симултанен превод на английски.

Регистрация за събитието можете да направите тук.

Молим всички участници предварително да обновят версията на Zoom, която ползват, до най-новата, за да могат да се възползват от осигурения превод на събитието.