Начало / Университетът / Факултети / Стопански факултет / Кариерен център / Предложения за работа / Кариерен форум 3.0 - Нови хоризонти: 25 април 2018, 10:30-15:30 ч.

download (1)

Кариерен център на Стопански факултет към Софийския университет „Св. Климент Охридски“ и Германо-Българската индустриално-търговска камара (ГБИТК) организират Кариерен форум 3.0.

Целта на форума е да събере на едно място млади, мотивирани и добре образовани хора и работодатели, търсещи подходящи служители и стажанти.

Нашата мисия е да направим срещата между студенти и работодатели максимално ползотворна и за двете страни. Какво Ви очаква?

• Нова кауза и иновативна визия
• Възможност за блицинтервю
• Много свежо настроение

Блицинтервютата ще се състоят по предварително уточнен график в приятелската атмосфера на новото споделено пространство на Стопански факултет.

Очакваме Ви с нетърпение!