Начало / Университетът / Факултети / Стопански факултет / Кариерен център / Предложения за работа / Ден на кариерата в Интерпред - 1 юли 2015: представяне на свободни позиции

26.06.2015

JobTiger и Фондация на бизнеса за образованието ви канят на Ден на кариерата на 1 юли от 10 ч. до 14 ч. в Интерпред. Вход - свободен. Заповядайте и ще ви бъдем благодарни, ако разпространите информацията до своите колеги, клиенти и познати!
Ще се включат компании, които предлагат свободни работни позиции, агенции за подбор на персонал, консултантски и обучителни центрове:

Bulwork
Blizoo
METRO Cash & Carry
GfK БЪЛГАРИЯ ООД
Никон - НК ЕООД (Магазини Дар)
Проксиад България
Изи Консулт ООД
Агенция за подбор и обучение на персонал Ан-Мари ООД
Академия за лични и социални умения
MG Consult HR
ПРОФИКОН В ООД
Образователен бизнес център “Хермес”
ЦПО Европейска Академия за обучение и развитие към Proper Development ООД

Събитието се организира по проект „Кариерно развитие на заети лица”, BG051PO001-2.2.02 „Услуги за развитие на гъвкав пазар на труда”, финансиран по ОП „Развитие на човешките ресурси”.