17.10.2017

На 16 октомври 2017 г. с официално откриване на академичната година бе сложено началото на занятията в съвместната магистърска програма на Стопанския факултет и университета в Бордо по Финансов мениджмънт на английски език.

От 2017 г. партньор на програмата е УниКредит Булбанк.

3

На събитието, което събра новоприетите студенти и студенти от предишни випуски на програмата, приветствие поднесоха деканът на факултета, доц. Теодор Седларски, както и гостите

г-н Крум Алексиев

(Head of Corporate clients Department at UniCredit Bulbank)

Г-н Борислав Тодоров

(Chairman of the Bulgarian Association for Leasing, Sofia, BG.Чете лекциите по Алтернативни методи за финансиране на бизнеса)

д-р Христо Христозов

(Управляващ партнъор във финансова фирмаЧете лекции по финансова деонтология и надзор)

Г-ца Стефани Атанасова

Завършила програмата тази година, понастоящем заема позиция във висшия мениджмънт на голяма международна застрахователна компания)

Г-ца Борислава Станкова

Настояща студентка

След официалното откриване събитието продължи с неформална среща между преподаватели и студенти по покана на ръководителя на програмата доц. д-р Марселен Йовоган.

1