Начало / Университетът / Факултети / Стопански факултет / Инициативи с бизнеса / Гост-лекция на Теодор Радонов, ръководител на регионалния офис на ЕИБ в България, пред студентите от Стопанския факултет

28.04.2022

За трета поредна година Стопанският факултет продължава партньорството си с групата на Европейската инвестиционна банка (ЕИБ). През 2020 г. СУ „Св. Климент Охридски“ чрез Стопанския факултет стана първият български академичен партньор на ЕИБ за поредица от гост-лекции на мениджъри в институцията.

imgonline-com-ua-CompressToSize-VBnFIuImio

На 27 април г-н Теодор Радонов, ръководител на регионалния офис на ЕИБ в България, изнесе гост-лекция пред студентите от Стопанския факултет. Г-н Радонов представи темата „Бизнес цикъл и активности в България“.

imgonline-com-ua-CompressToSize-OWAIsWmntwHbP

Лекцията се проведе в занятията на гл. ас. д-р Иванка Михайлова със студентите от 1-и курс от специалност Стопанско управление, с участието на декана на Стопанския факултет доц. д-р Атанас Георгиев и зам.-декана доц. д-р Боряна Богданова.

imgonline-com-ua-CompressToSize-sfZn1vJhxuAF0Ks

Поредицата от лекции ще продължи през следващите седмици от май.