16.06.2017

StF

Събитие: посещение в Coca-Cola Hellenic BSO

Дата: 09.06.2017

В петък, 9.06 екипът на Coca-Cola Hellenic BSO отвори гостоприемно врати за студентите от 1-ви курс с немски език от специалност Стопанско управление“ на Стопанския Факултет. В рамките на половин ден студентите се потопиха в корпоративния свят на компанията, запознавайки се с дейността, структурата, процесите, възможностите за кариерно развитие, ценностите и корпоративната култура на организацията. Преминавайки през различни отдели на компанията и разговаряйки с мениджърите на отдели, отговарящи за обслужването на клиенти, взаимодействието с доставчици, проследяване на плащанията, организация на бизнес пътуванията и грижата за служителите и тяхното развитие, студентите научиха повече за добрите практики, подходите и инструментите във всеки един процес, както и за компетенциите, които придобиват и притежават служителите в различните звена. Като най-въздействащи аспекти на гостуването си студентите определиха организацията на офисното пространство (цветовете, разчупения дизайн и подреждане на мебелите и бюрата, залите за разпускане, т.н) и позитивната атмосфера в сградата- усмихнатите, ентусиазирани и вдъхновени служители. „Черешката на тортата“ на визитата и за двете страни беше работата по казус от ежедневната бизнес проблематика на Coca-Cola Неllenic BSO. Студентите работиха разделени на групи и представиха решенията си пред екип от ръководители отдели. Най-добре защитилите позицията си по казуса студенти бяха наградени с летен стаж в Coca-Cola Неllenic BSO.