Начало / Университетът / Факултети / Стопански факултет / FEBA Alumni Club / Новини от Алумни клуба / Проведе се неформална среща на Алумни общността в Бургас

03.08.2021

След проведеното открито заседание на УС в София на 15 юли 2021 г., FEBA Alumni Club продължи със социалните събития за членовете си, но този път на морския бряг.

alumni(2)

На 30 юли се проведе неформална среща на Алумни общността в Бургас. Сбирката бе изпълнена с вдъхновяващи разговори и усмивки. Организатор на инициативата бе председателят на УС, Лиляна Георгиева, която имаше възможността да обсъди интересни идеи за развитието на организацията.

Следете страниците ни за предстоящи събития, а заявки за членство можете да подавате на alumni.club@feb.uni-sofia.bg