Начало / Университетът / Факултети / Стопански факултет / ESG Help Desk / Кампания „Устойчив начин на живот“ / Материали за юни от кампанията „Устойчив начин на живот“

Untitled design (6)

Месец юни е посветен на кръговата икономика.

Принципите на кръговата икономика и рециклирането са основна част от Глобалните цели на ООН за устойчиво развитие (2030). Знаем ли обаче какво е кръгова икономика, какви са тенденциите днес и как можем да допринесем към кръговата икономика?

Кампанията „Устойчив начин на живот“ информира за социални и екологично значими теми, включително добро здраве и образование; достойна кариера и баланс между работата и личния живот; опазване на ресурсите и биоразнообразието; рециклиране; климат; енергия; мобилност и туризъм.

Реализира се от ESG Lab и студентите от МП „Отговорно и устойчиво развитие“ на Стопански факултет към СУ „Св. Климент Охридски“.

Материали за сваляне:

Материалите могат да се свалят, разпространяват и използват безплатно за информационни цели.

Виртуална библиотека:

1.5