Начало / Университетът / Факултети / Исторически факултет / Кандидатстудентска кампания ОБНОВЕНА!!!!! 9.01.2019 г. / 2. Фонд "ОБРАЗОВАНИЕ И НАУКА"

Организира кандидатстудентски курс по История на България за специалност "Право" и други хуманитарни специалности на СУ "Св. Климент Охридски"

Програмата включва:

• 62 часа лекционен курс. Включва историческите теми от новия формат на изпита по история на Бъгария. Лекциите се провеждат с преподаватели от Исторически факултет на СУ „Св. Климент Охридски“.
  • 20 Разработени и индивидуално оценени кандидатстудентски теми.
  • 10 часа тренировъчни тестове съобразени с новия формат на изпита, пълна информация за изискванията и упражненията за придобиване на практически опит.

NB!!!

• Заниманията ще се провеждат само в съботни дни от 9 до 14 часа.
  • Времетраенето на курса е от 5 януари - 16 март 2019 г.

ЦЕНА 450 лв.

_________________________________________

Записване в Рекотората на СУ „Св. Климент Охридски“, Исторически факултет в стая 24 – Отдел студенти (02/ 9308523 - г-жа К. Янакиева).

• 029308524 - С. Кайрова
  • 029308453 - Е. Симеонова

За повече информация и справки виж новата бро шура , както и https://fb.me/studentuspeh !!