Начало / Университетът / Факултети / Исторически факултет / Кандидатстудентска кампания ОБНОВЕНА!!!!! 1.04.2020 г.

КАНДИДАТСТУДЕНТСКИ КУРСОВЕ

КООПЕРАЦИЯ "ИФ 94" (Сдружение на преподавателите от Историческия факултет)

НОВ ИНТЕНЗИВЕН КУРС ЩЕ БЪДЕ ОРГАНИЗИРАН СЛЕД ВЪЗОБНОВЯВАНЕТО НА УЧЕБНИЯ ПРОЦЕС В СУ „СВ. КЛИМЕНТ ОХРИДСКИ“

Уважаеми кандидат-студенти,

извънредното положение в страната и ограничаването на достъпа до сградите на СУ „Св. Климент Охридски“ със заповед на Ректора № РД-19-143/23.03.2020 г. за периода до 10 май 2020 г. налага да отменим курса от 11 до 15 април 2020 г.

Нов интензивен курс ще бъде обявен веднага след като университетът възобнови своите учебни занятия. Имайте предвид също, че първата кандидатстудентска сесия се отменя и изпитите по обявения график за предваретелната сесия няма да се провеждат. Новият график ще бъде приет и оповестен допълнително.