Начало / Университетът / Факултети / Исторически факултет / Изпитни сесии ОБНОВЕНА 15.08.2020!!!

________________________________________________________________________________________________

ИЗПИТНИ СЕСИИ на уч. 2019/2020 г.

График на септемврийската изпитна сесия за студентите в бакалавърска степен (редовно и задочно обучение)

*****

График на лятната изпитна сесия за студентите в бакалавърска степен, редовно обучение

График на лятната изпитна сесия за студентите в бакалавърска степен, задочно обучение

Забележка: Изпитът по "Проблеми на историята на Древния изток" при гл. ас. д-р Кабалан Мукарзел за специалност "История" ще се проведе на 1 юли 2020 от 11:00 часа. Изпитването ще се проведе чрез реферати.

График на лятната изпитна сесия за студентите в магистърска степен, редовно обучение