Начало / Университетът / Факултети / Геолого-географски факултет / Новини / Студенти-географи отличени на Годишните награди на Алма Матер

На 25 ноември 2015 година, по време на академичното тържество във връзка с патронния празник на СУ „Св. Климент Охридски”, бяха обявени имената на студентите, носители на Годишните награди на Алма Матер за 2015 година. С гордост съобщаваме, че сред тях са 4 студентки от специалност „География” на ГГФ. Това са Божидара Голакова, Маргарита Стойнева, Лилия Матрачийска и Ива Луканова от 4 курс. Те получиха грамоти за своите постижения в научната дейност, връчени им от Ректора на Софийския университет проф. Анастас Герджиков.

ЧЕСТИТО!

Това е втора награда за този студентски екип през тази година, която те получават логично след поощрителната им награда от международния конкурс „КАРСТ ПОД ЗАЩИТА – ДАР ЗА ПОКОЛЕНИЯТА”.

Грамота-Божидара Голакова
Грамота-Маргарита Стойнева