Начало / Университетът / Факултети / Геолого-географски факултет / Новини / Черноморска конференция за Нефт и Газ, София 2016

Представители на студентската секция на AAPG в Геолого-географския факултет на СУ „Св. Климент Охридски“ Георги Марков, Клара Грахльова, Силвестър Кънев, Салвиа Димитрова и Стела Стоянова участваха като доброволци в престижната международна конференция „4-th Black Sea Oil and Gas Conference“, 20-21 Октомври 2016 г.

Black Sea Oil&Gas Conference - Sofia 2016

Събитието е годишна среща на ръководни кадри и експерти от Shell, TPAO, OMV, Rosneft, Lukoil, Repsol и представители от българска страна по въпросите на E&P проектите и развитието на енергийната инфраструктура в Черно море. Това е единствената по рода си енергийна среща на Балканите, която събира български и международни петролни компании, експерти, академични и правителствени представители от България, Румъния, Грузия, Турция, Русия и Украйна.