Начало / Университетът / Факултети / Геолого-географски факултет / Кариерен център / Възможност за младежи за участие в програма за иновации и зелено предприемачество

Програмата за младежки иновации на WWF България Panda Labs поставя началото на своя трети семестър – „Бъдещето на мобилността". В него десетки младежи от цялата страна рамо до рамо с представители на бизнеса и научните среди ще работят върху идеи за иновации в начините на придвижване, които да са природосъобразни. Платформата за кандидатстване вече е отворена, като крайният срок за регистрация е 20.05.2021 г.

Отборът победител в края на семестъра ще има възможност да спечели стипендия в размер на 10 000 лв. за реализиране на иновационната си идея.

За предишните два семестъра „Бъдеще на отпадъците" и „Бъдеще на храната" получихме 300 кандидатури от общо 544 кандидата (отборни и индивидуални кандидатури), като одобрените участници бяха 168 младежи от цялата страна, вкл. и учащи в чужбина.

Повече за идеите на участниците в предишните теми можете да прочетете тук.

Допълнителна информация за програмата Panda Labs можете да получите тук или да се свържете с Лилия Аракчиева (larakchieva@wwf.bg; 0894 066 359) или с Виктория Табакова (vtabakova@wwf.bg; 0898 443 669).