Начало / Университетът / Факултети / Физически факултет / Архив / Бакалаври / Занятия, сесии, дипломиране / Програма "Академичен наставник" на Физическия факултет

Уважаеми преподаватели и докторанти,

На първото си заседание от 23.06.2015 г. новоизбраният Факултетен съвет взе решение за експериментално стартиране на програма, наречена "Академичен наставник" за новоприетите студенти-първокурсници. Целта на програмата и дейността на Академичния наставник са описани в приложения доклад. Участието в програмата е доброволно и е отворено за всички преподаватели и редовни докторанти от Факултета.

Моля, тези от вас, които имат желание да участват в програмата, да подадат до 30 юни заявление по приложения образец при госпожа Павлина Петрова в стая 421 на Деканата.

Заявление за академичен наставник