Начало / Университетът / Факултети / Философски факултет / Новини / Архив / От 22 юни до 3 юли 2020г. ще стартира процедурата по кандидатстване в бакалавърските програми на Философски факултет

Философски факултет предлага обучение за придобиване на бакалавърска степен в десет специалности:

• Философия (редова и задочна форма)
  • Философия на английски език (редовна форма)
  • Културология (редовна форма)
  • Европеистика (редовна форма)
  • Социология (редовна форма)
  • Политология (редовна форма)
  • Психология (редовна форма)
  • Публични информационни системи (редовна форма)
  • Публична администрация (редовна форма)
  • Библиотечно-информационни науки (редовна и задочна форма)

На вниманието на кандидатите за тях предлагаме справочник , изработен от нашите студенти, който може да помогне в по-доброто ориентиране в спецификата на факултета, бакалавърските програми и самото кандидатстване.

Щастливи сме да заявим, че много от нашите програми са сред най-желаните за бъдещите ни студенти, а от позицията си на бивши и настоящи възпитаници на факултета, студентите от специалности Психология и Културология предлагат своята гледна точка върху кандидатстването и обучението във Философски факултет.

За да се запознаете с видеоматериалите кликнете върху линковете или изображенията.