Начало / Университетът / Факултети / Факултет по педагогика / Научноизследователска дейност / Международни научноизследователски проекти с участие на Факултета по педагогика

Първата годишна конференция за отчитане на дейностите по проекта за създаване на мрежа от изследователски университети SUMMIT

В рамките на форума ще бъдат представени първични научни резултата и от изследователската дейност на работна група DigitalEdu-SU: Изследване на „действителното състояние“ на дигитализацията на Българското средно образование. В научната група, с водещ изследовател проф. Румяна ПейчевА-Форсайт, участват и представители на нашия факултет.

Събитието ще се проведе на 24 април, сряда от 9.00 ч. до 12.30 ч. в зала 2, Ректорат.

Желаещите да участват в конференцията следва да се регистрират в срок до 5.04.2024 г. на адрес:

S2CENE STRENGTHENING SECOND CHANCE NETWORKS IN EUROPЕ

От началото на 2021 г. Факултет по педагогика към Софийския университет „Св. Климент Охридски“ е партньор по проект – S2CENE STRENGTHENING SECOND CHANCE NETWORKS IN EUROPE n 621535-EPP-1-2020-1-PT-EPPKA3-IPI-SOC-IN, финансиран по програма Еразъм+. Като част от дейностите по проекта стартира проучване на актуалното състояние на образованието „втори шанс“ на европейско ниво в училища/организации „втори шанс“.

По-подробно: виж