Начало / Университетът / Факултети / Факултет по класически и нови филологии / Новини / Създаване на клуб на възпитаниците на ФКНФ (Алумни клуб)

УВАЖАЕМИ КОЛЕГИ, ВЪЗПИТАНИЦИ НА ФКНФ,

Ръководството на факултета стартира кампания за създаване на клуб на възпитаниците на факултета (Алумни клуб ФКНФ):

• Той ще продължава връзката на завършилите студенти с факултета и университета.
  • Негови членове могат да бъдат бивши студенти на ФКНФ, както и професионално-академично обвързани с него.

Основните цели на "Алумни клуб ФКНФ" са:

- да завърждава и подобрява имиджа на факултета и университета;

- да спомага за ефективна връзка с бизнеса;

- да внася яснота по реализацията на завършилите на пазара на труда;

- да подпомага дейността и развитието на ФКНФ.

Клубът ще реализира своята дейност в полза и подкрепа на развитието на факултета - споделяне на опит, успешни практики и устойчивост на постигнатите резултати, възможности за реализация на партньорства, съвместни проекти, инициативи и др.

Каним Ви, като наш възпитаник да се регистрирате в "Алумни клуб ФКНФ".

За да станете член на "Алумни клуб ФКНФ" е необходимо да попълните анкетната карта, която може да изтеглите от тук и да ни я изпратите .

Регистрацията Ви е важна и за рейтинга на СУ „Св. Кл. Охридски“ в международните рейтингови класации, към които подаваме данни.

Благодарим Ви !