Начало / Университетът / Факултети / Факултет по класически и нови филологии / Новини / Плащане на семестриални такси чрез СУСИ

УДЪЛЖАВАНЕ на кампанията за плащане на семестриални такси чрез СУСИ за

зимен семестър на 2020/2021 уч.г.

• Във връзка с продължаващата епидемиологична обстановка в България и отпадането на плащане на каса в СУ, Кампанията в СУСИ за плащане на семестриалните такси за зимен семестър на 2020/2021 учебна година се удължава до 30.09.2020 г.
  • При нея се използва системата за разплащане на ePay/EasyPay, за извършване му операторът Ипей АД начислява съответни такси.
  • При такова плащане отпада необходимостта от получаване на печат за платена такса в студентската книжка и присъствено записване.
  • Записването в отдел "Студенти" на студентите, платили чрез СУСИ и отговарящи на общите изисквания, става без да е необходимо присъствието им. Заверката на студентската книжка се осъществява в срок до две седмици от началото на семестъра.

Кампанията НЕ важи за новоприетите за 2020/2021 уч. г.

Студентите могат да заплащат семестриалната си такса чрез СУСИ за втори и всеки следващ семестър на следването си.

Подробна информация

При проблеми, свързани с плащането чрез СУСИ, моля обръщайте се към администратора за СУСИ на ФКНФ - l.robertovitch@uni-sofia.bg .