Начало / Университетът / Факултети / Факултет по класически и нови филологии / Новини / Плащане на семестриални такси чрез СУСИ

Плащане на семестриални такси чрез СУСИ – 2019/2020 уч. г., зимен семестър

Кампанията в СУСИ за плащане на семестриалните такси за зимен семестър на 2019/2020 учебна година ще бъде в периода 23.08. - 20.09.2019 г. и ще бъде достъпна от студентския профил. При нея се използва системата за разплащане на ePay/EasyPay.

При такова плащане отпада необходимостта от получаване на печат за платена такса в студентската книжка.

Остава необходимостта от записване в отдел "Студенти" !

За извършване на плащането операторът Ипей АД начислява съответни такси.

Кампанията не важи за новоприетите за 2019/2020 уч. г.. Те трябва да заплатят семестриалната си такса по някой от останалите възможни начини.

(https://www.uni-sofia.bg/index.php/bul/studenti/taksi_i_studentsko_kreditirane/godishni_taksi_za_uchebnata_2019_2020_g)

Забележка: Студентите могат да заплащат семестриалната си такса чрез СУСИ за втори и всеки следващ семестър на следването си.

Подробна информация

При проблеми, моля обръщайте се към

администратора за СУСИ на ФКНФ - l.robertovitch@uni-sofia.bg