Начало / Университетът / Факултети / Биологически факултет / Новини / ВАЖНО: Записване за избираеми дисциплини за зимен семестър на учебната 2018/2019 година

Уважаеми колеги студенти,

Стартира кампания за записване през системата СУСИ на избираеми дисциплини за зимен семестър на учебната 2018/2019 година за студенти ОКС "бакалавър", редовно обучение.

Начало: 11 юни 2018 година
Край: 20 юли 2018 година.

Брой избираеми дисциплини, които трябва да бъдат записани за зимен семестър на учебна 2018/2019 год. ПО СПЕЦИАЛНОСТИ

За да запишете желаните дисциплини, моля следвайте интрукциите:

Видео инструкция:

Кратка инстуркция

ЗАБЕЛЕЖКА:

• Ако сте пропуснали кампанията - в началото на учебната 2018/2019 година ще бъде обявена нова и ще Ви бъде дадена възможност да запишете желаните от Вас избираеми дисциплини или да промените вече записаните (ако това се налага).

В А Ж Н О: Записването за факултативни дисциплини (в това число английски език и латински език) става в началото на учебната година по следния начин:

1. Попълвате молба до Декана на БФ ;
  2. Преподавателят, които е титуляр на курса, разписва молбата Ви;
  3. Подавате молбата в кабинет № 238, г-жа Модрева.

При възникнали въпроси, пишете на e-mail: susi_4@biofac.uni-sofia.bg

ПОЖЕЛАВАМЕ ВИ УСПЕХ!!!