Начало / Университетът / Факултети / Биологически факултет / Новини / ВАЖНО ЗА ЗАВЪРШВАЩИ СЪС ЗАЩИТА НА ДИПЛОМНА РАБОТА БАКАЛАВРИ I-ва ДЪРЖАВНА СЕСИЯ 2017/2018 год.

Дата Дейност Забележка
03.07.-06.07.2018г. вкл. Подаване на заявление за допускане до Защита на дипломна работа в Отдел „Студенти”

Заявления подават студенти, семестриално завършващи през уч. 2017/2018 год., с взети всички семестриални изпити и практики.

ВСИЧКИ СПЕЦИАЛНОСТИ

Необходими документи за допускане до Защита на дипломна работа:

1. ЗАЯВЛЕНИЕ по образец – попълнено на компютър и отпечатана; !!! Темата на дипломната работа да бъде съгласувана и проверена от научния ръководител. Молбата се подписва и от научния ръководител.
  2. Студентска книжка;
  3. Бележка от библиотеката, удостоверяваща че студентът не дължи книги;
  4. Лична карта.
  • БЕЗ ГОРЕИЗБРОЕНИТЕ ДОКУМЕНТИ МОЛБИ НЯМА ДА СЕ ПРИЕМАТ!
  • До Държавен изпит не се допускат студенти, които не са подали молби в отдел "Студенти"!

Сроковете са окончателни и изключения не се допускат!

ЗАБЕЛЕЖКА:

• ЗАДЪЛЖИТЕЛНО се подава декларация за авторство , подписана от дипломанта и научния му ръководител.
    *ДЕКЛАРАЦИЯТА ЗА АВТОРСТВО е неотменна част от дипломната работа и трябва да бъде подвързана заедно с нея като последна страница.

19.07.2018г.

29.08.2018г.

Защита на дипломна работа

Защитата се провежда в катедрата, в която е изработена дипломната работа*.

* Възможна е промяна в графика по катедри!!!