Начало / Университетът / Факултети / Биологически факултет / Новини / ВАЖНО ЗА ЗАВЪРШВАЩИ МАГИСТРИ - ДЪРЖАВНА СЕСИЯ ЮЛИ 2018 г.

Дата Дейност Забележка
18.06.–06.07.2018г.вкл. Подаване на заявление за допускане до защита на Дипломна работа в Сектор „Студенти”

• ЗАДЪЛЖИТЕЛНО се подава декларация за авторство
    *ДЕКЛАРАЦИЯТА ЗА АВТОРСТВО е неотменна част от дипломната работа и трябва да бъде подвързана заедно с нея като последна страница.

16.07.–25.07.2018г.вкл. ЗАЩИТА НА ДИПЛОМНА РАБОТА Графикът ще бъде публикуван във всяка катедра.

Необходими документи за допускане до защита на Дипломна работа:

1. Заявление по образец – попълнено на компютър и отпечатано; !!! Темата на дипломната работа да бъде съгласувана и проверена от научния ръководител. Заявлението се подписва и от научния ръководител.
  2. Студентска книжка;
  3. Диплома за бакалавър - оригинал и копие на корицата и приложението;
  4. Лична карта;
  5. Снимка – 1 бр. (размер 3/4 см) - на гърба на снимката напишете трите си имена и факултетен номер;
  6. Бележка от библиотеката, удостоверяваща че дипломантът не дължи книги.
  • БЕЗ ГОРЕИЗБРОЕНИТЕ ДОКУМЕНТИ ЗАЯВЛЕНИЯ НЯМА ДА СЕ ПРИЕМАТ!
  • До защита на Дипломна работа не се допускат дипломанти, които не са подали заявления в Сектор "Студенти"!

Сроковете са окончателни и изключения не се допускат!

• ВАЖНО: Дипломната работа се предава в катедрата, подписана от научния ръководител - ОБРАЗЕЦ на заглавна страница
  • ЗАДЪЛЖИТЕЛНО се подава декларация за авторство , подписана от дипломанта и научния му ръководител.