Начало / Университетът / Факултети / Биологически факултет / Новини / Разпис за зимен семестър на учебна 2020/2021 г. - БАКАЛАВРИ, РЕДОВНО ОБУЧЕНИЕ

Уважаеми колеги студенти,

Съгласно Заповед на г-н Декана на БФ, проф. Ст. Шишков - №58/26.09.2020 г., занятията през зимен семестър на учебната 2020/2021 година ще бъдат провеждани присъствено по административно изготвен график. Начало на занятията е 05 октомври 2020 г.

При наложителни причини се разрешава онлайн обучение, което да се провежда само в платформата за електронно обучение на СУ (Мудъл).

• Всеки студент е длъжен да активира акаунтите си в електронните системи на СУ.

БИОЛОГИЯ І курс ІІ курс ІІІ курс ІV курс
МОЛЕКУЛЯРНА БИОЛОГИЯ І курс ІІ курс ІІІ курс ІV курс
БИОТЕХНОЛОГИИ І курс ІІ курс ІІІ курс ІV курс
ЕКОЛОГИЯ И ООС І курс ІІ курс ІІІ курс ІV курс
БИОЛОГИЯ И ХИМИЯ І курс ІІ курс ІІІ курс ІV курс
ГЕОГРАФИЯ И БИОЛОГИЯ І курс II курс ІІІ курс IV курс
БИОМЕНИДЖМЪНТ И УСТОЙЧИВО РАЗВИТИЕ І курс ІІ курс ІІІ курс ІV курс
БИОЛОГИЯ И АНГЛИЙСКИ ЕЗИК І курс II курс III курс IV курс
АГРОБИОТЕХНОЛОГИИ I курс ІI курс III курс ІV курс

ВАЖНО!!! Уважаеми колеги, възможни са промени и/или допълнения в разписа. Моля, следете редовно сайта.