Начало / Университетът / Факултети / Биологически факултет / Новини / Промоция за връчване на дипломите - 20 март 2020 г.

Уважаеми абсолвенти,

Деканското ръководство на Биологическия факултет ви кани най-учтиво да вземете участие в официалната Промоция по връчване на дипломите на абсолвентите, дипломирани през м. юли и м. септември 2019 г., която ще се проведе на 20 март 2020 г. (петък) от 14:00 часа в Аулата на СУ „Св. Климент Охридски” (бул. "Цар Освободител" 15).

Във връзка с това, моля да се явите в 12:30 ч. на същата дата във фоайето пред Аулата на РЕКТОРАТА, за да получите лично дипломата си.

ПРОЛЕТЕН БАЛ НА БИОЛОГА 20 март (петък) 2020 година
Балът ще започне в 18:30 часа в ресторант "Яйцето", Ректорат на СУ „Св. Климент Охридски” (бул. "Цар Освободител" 15).

Куверти може да закупите в каб. 238, г-жа Мариана Модрева от 19 февруари до 10 март, всеки работен ден от 10:00-12:00 ч. и от 14:00 до16:00 ч. Цена 45 лв.

ЗАБЕЛЕЖКА:

Преди да влезе в Аулата на РЕКТОРАТА, всеки абсолвент следва да се разпише предварително:

• че е получил диплома за висше образование в списъците на Сектор “Студенти”;
  • че е получил тога.

Уважаеми колеги абсолвенти, приканваме Ви да се регистрирате в Алумни клуба на СУ.

от Деканското ръководство