Начало / Университетът / Факултети / Биологически факултет / Кариера и повишаване на квалификацията / Уебинар „Добри практики при ръководство и менторство на докторанти“ 11.05.2021 г.

Уважаеми колеги,
На 11 май 2021 г. (вторник) от 11:00 часа ще се проведе уебинар на тема „Добри практики при ръководство и менторство на докторанти“.
Семинарът е насочен основно към научни ръководители на докторанти, които са ангажирани с такава дейност за първи път.
По време на уебинара ще бъдат обсъдени добри практики при научно ръководство и менторство на млади изследователи, възможни предизвикателства, пред които научните ръководители биха могли да се изправят, както и подходи за справянето с тях.
Michael Byram, Professor Emeritus University of Durham, гост-изследовател в Софийски университет и проф. Николай Витанов, Физически факултет на Софийски университет ще споделят своя опит при работата си с докторанти в областта на природните и хуманитарните науки.
За да се включите към уебинара, можете да използвате следния адрес:
За допълнителни въпроси, можете да се свържете с г-жа Ивона Чинкова E-mail: itinkova@admin.uni-sofia.bg