Начало / Университетът / Факултети / Биологически факултет / Кариера и повишаване на квалификацията / Младши Търговски Мениджър – съставки за козметични продукти

Младши Търговски Мениджър – съставки за козметични продукти

Балканинвест.ЕУ ЕООД предоставя консултантски услуги в сферата на човешките ресурси за компании от България и чужбина от 2009г. Агенцията е специализирана в подбор на таланти в сферата на маркетинга, клиентското обслужване на чужди езици и компютърните технологии.

Водеща международна търговска компания в сферата на Храните, Козметиката, Фармацията и Хигиенните решения търси Младши търговски мениджър (продажба на съставки за производство на козметични продукти) за офиса си в София.

Основна отговорност за тази позиция е работата с ключови клиенти в козметичния сектор от станата, представяне и промотиране на уникални химични съставки от портфолйото на фирмата.

Задължителни квалификационни умения:

• Завършена бакалавърска или магистърска степен по специалност, включваща изучаване на химия, биология, медицина или аграрни технологии
  • Отлично владеене на Английски език (ниво B2)
  • Шофьорска книжка кат.В
  • Готовност за пътувания в цялата страна

Предимства:

• Познания в производството на козметични продукти
  • Предишен опит в търговията, производство на козметични продукти или козметични компании
  • Отлични компютърни умения

Работодателя предлага:

• Интензивни обучения
  • Възнаграждение от 1500 до 2000 лева нето (чисто) на месец, в зависимост от опита на кандидатите.
  • Работа в сплотен и приятелски екип
  • Възможност за бъдеща професионална реализация
  • Служебен автомобил, лаптоп и мобилен телефон
  • Кариера в една от водещите компании в продажба на съставки за производство на козметични продукти

Ако предложението ни представляват интерес за Вас, моля изпратете автобиография на английски език и актуална снимка на имейл: ilieva@balkaninvest.eu .

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор. „Балканинвест.ЕУ“ ЕООД е лицензирана фирма за извършване на подбор и посредническа дейност, с лицензни номера 1757и 1758, издадени от Министерство на труда и социалната политика.