Начало / Университетът / Центрове / Френско-германски център за приложни изследвания по икономика и управление / НОВИНИ ОТ ФРЕНСКО-ГЕРМАНСКИЯ ЦЕНТЪР ЗА ПРИЛОЖНИ ИЗСЛЕДВАНИЯ ПО ИКОНОМИКА И УПРАВЛЕНИЕ / Снимки: Тържественото откриване на учебната 2014/2015 година в Стопанския факултет (1 октомври 2014 г., Аула на СУ)

09.11.2014

Всички снимки (flickr)

Студентите, преподавателите, служителите и гостите на събитието бяха приветствани от проф. Жан-Жак Сегара, Аташе по университетското и научно сътрудничество към посолството на Република Франция в България, проф. Ралф Андерег от Кьолнския университет в Германия и от от г-н Йордан Недев - от името на Алумни клуба на Стопанския факултет.

Всички снимки (flickr)