Начало / Студенти / Учебни процедури и срокове / Плащане на таксите / Плащане на семестриални такси чрез СУСИ – 2021/2022 зимен семестър

02 август - 30 септември 2021 г.

Кампанията в СУСИ за плащане на семестриалните такси за зимен семестър на 2021/2022 учебна година стартира на 02.08.2021 г. и е достъпна от студентския профил. При нея се използва системата за разплащане на ePay/EasyPay.

При такова плащане отпада необходимостта от получаване на печат за платена такса в студентската книжка и присъствено записване. Записването в отдел "Студенти" на студентите, отговарящи на общите изисквания и платили чрез СУСИ, става без да е необходимо присъствието на студента. Заверката на студентската книжка се осъществява в срок до две седмици от началото на семестъра (съгласно заповед РД 19-80/11.02.2020 г.).

За извършване на плащането операторът Ипей АД начислява съответни такси.

Кампанията не важи за приетите от зимен семестър на 2021/2022 уч. г. Студентите могат да заплащат семестриалната си такса чрез СУСИ за втори и всеки следващ семестър на следването си.

Подробна информация

При проблеми, свързани с плащането чрез СУСИ, моля обръщайте се към администраторите на СУСИ за Вашия факултет.

Годишни такси за учебната 2021/2022 г.