Начало / Студенти / Новини / Университетски зимни игри и Зимен университет 2019

Срок за подаване на заявките за участие: до 5 март 2019 г.

Организационният екип на Национално представителство на студентските съвети в Република България и Асоциация за университетски спорт „Академик" Ви кани да участвате в Университетски зимни игри и Зимен университет '2019.

Организаторите ще проведат #ЗаЕдно тазгодишните си събития в периода 17 - 21 Март 2019 г. в курортен комплекс „Боровец".

Чрез реализирането на този проект, НПСС и АУС „Академик" си поставят за цел популяризиране на зимните спортове сред студентската младеж в България, посредством състезания в различни видове зимен спорт. Водени от целите да създадем предпоставки за активна социално-образователна отговорност и развиване на непрофесионалния спорт сред студентите на висшите училища в България, се надяваме заедно да споделим отбелязването на една традиция, която се организира за поредна година в к.к „Боровец".

Подробна информация и условия за участие ще намерите в Наредба за провеждане на Университетските зимни игри и Зимен университет '2019, както и в страницата на проекта.

Приложения:

Срок за плащане на таксата за участие: до 7 март 2019г.