Начало / Студенти / Новини / Студентска научна конференция 2018

Организира се от Студенския факултетен съвет към Юридическия факултет на СУ

Кой може да участва?
Право на участие имат всички студенти от Юридически факултет на Софийски университет "Св. Климент Охридски"

Как да кандидадстваме ?
До 25 април 2018 г. желаещите следва да изпратят резюме на своето научно съчинениение на тема - "Синхронизация на българско и европейско право" на e-mail: conference2018fss@gmail.com , като посочат три имена, курс, факултетен номер и заглавието на своята разработка. Обемът на резюмето трябва да е от 2 до 4 страници.

Кога и как ще се проведе конференцията?
От 11 до 13 май 2018 г. класираните ще бъдат поканени да представят своите писмени работи устно в рамките на 15 минути пред журито и останалите студенти.

Къде?
Представянето на разработките ще се проведе в град Пловдив, като победителтие ще бъдат възнаградени както следва : първо място - 300 лева ; второ място - 200лева ; трето място -100 лв. Ще има и ваучери с награди!

Контакти:
e-mail: conference2018fss@gmail.com