Начало / Студенти / Новини / Национални летни студентски игри „Летен университет" 2021, Китен

УВАЖАЕМИ КОЛЕГИ,

Националното представителство на студентските съвети в Република България организира 19-тото издание на Национални летни студентски игри „Летен университет", което ще се проведе в периода 06-12 Септември 2021 г. в курортно селище „Китен".

"Летен университет" е проект на Националното представителство на студентските съвети, стартиращ като „Национални студентски игри" през 2002 година, провеждащ се повече от 18 години и имащ за основна цел да създаде условия за изграждане на активен диалог между студентските общности на висшите училища.

Право на участие имат всички студенти от висшите училища в Република България. Настаняването на студентите е организирано в хотел „Green Park", гр. Китен.

Срок за подаване на заявки: 18 Август 2021 г. Срок за превод на такса участие: 20 Август 2021 г.

Подробна информация, програма и условия за участие ще намерите на http://www.su2021.online и в Наредба за организиране и провеждане на „Летен университет".

ПОКАНА

Заявка за групово участие ;

Заявка за индивидуално участие ;

Декларация (лични данни);

Декларация (противоепидемични мерки)

При необходимост може да се свържете с нас на тел.: 02 4414 990 и e-mail: summer@npss.bg.

Събитието ще се проведе при спазване на всички епидемиологични мерки.