Начало / Студенти / Кариерно развитие на студенти и алумни / Предложения за кариерно развитие от IBM България

IBM България стартира годината с няколко чудесни и безплатни възможности за студенти. Това две програми ("Systems Academy" и " IBM/CISCO Networking Incubator"), които предлагат техническо обучение и сертификати за студенти, като не се изисква от кандидатите да имат техническа експертиза или да изучават конкретна специалност. Програмите са отворени са всички, които имат желание да учат и да се развиват.

В допълнение, IBM анонсират и стажантската си програма "Storage Support Apprenticeship Program", която е насочена към студентите с технически профил и предлага обучение и заплащане в рамките на 1 година, както и възможност за кариерно развитие в компанията.