Начало / Студенти / Кариерно развитие на студенти и алумни / Новини и събития за кариерно развитие / Радио интервю с Зам.-декан на Стопански факултет доц. д-р Боряна Богданова

Радио интервю с Зам.-декан на Стопански факултет доц. д-р Боряна Богданова

На 8 декември по покана на радио водещата Калина Станева , доц. д-р Боряна Богданова и студентите от магистърските програми на Стопански факултет на Софийски университет „Св. Климент Охридски“ - Виктория Бъзинска и Кирил Спиридонов, гостуваха в студиото на програма Христо Ботев. Бъдещите професионалисти разказаха как и защо са избрали обучение в България и какви академични и професионални възможности им разкрива магистърската програма. Доц. д-р Богданова запозна аудиторията с дейностите и инициативите на Стопански факултет, които го превръщат в предпочитано място за придобиване на образование по висок западен стандарт и през личната си история, насочи вниманието към значението на кариерното ориентиране и отчитането на индивидуалните ни таланти при избора на професия, която да ни носи удовлетворение.

Може да чуете цялото интервю: