Начало / Студенти / Кариерно развитие на студенти и алумни / Новини и събития за кариерно развитие / Работилница за учители по английски език с образователен център Британика

Работилница за учители по английски език с образователен център Британика

На 17 май 2023г. от 11.00 ч. в зала 2 в Ректората се проведе работилница, организиран от образователен център Британика със съдействието на сектор „Кариерно развитие“ при Софийски университет.

По време на събитието студенти от Университета имаха възможност да се срещнат с част от екипа на отдел „Човешки ресурси“ на Британика, както и с две от техните учителки, които споделиха опит и интерактивни техники при работата с деца. Студентите взеха участие и в работилница с различни активности, с които да открият и тренират различни умения, необходими за успешна реализация като учител по английски език.