Начало / Студенти / Кариерно развитие на студенти и алумни / Новини и събития за кариерно развитие / Kариерно събитие, организирано съвместно от BRITANICA и Сектор "Кариерно развитие"

Ние от екипа на образователен център BRITANICA заедно със Сектор "Кариерно развитие" при СУ "Свети Климент Охридски" с радост каним студентите да участват в нашето събитие на 17.05. (сряда) от 11.00 ч. в зала 2 в Ректората.

Ще имаме възможност да поговорим за призванието да си преподавател, какво е необходимо, за да се справяш успешно, какви са предизвикателствата пред младите специалисти и как ние в BRITANICA постигаме желаните резултати в обучението по английски език.Очакваме ви и нямаме търпение да се запознаем! Подготвили сме ви и няколко изненади!

Чрез краткия формуляр в линка може да се регистрирате и да заявите своето присъствие: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScXZzk0A0XDVbmyA6cohQGcsl4b2LbOn4wJ0JoNmmg624zFxw/viewform?usp=sf_link

За допълнителни въпроси може да се свържете директно с нас чрез e-mail: hr@britanica.bg