Начало / Студенти / Кариерно развитие на студенти и алумни / Новини и събития за кариерно развитие / Kариерно събитие на тема: Професия археолог - учен на терен

Kариерно събитие на тема: Професия археолог - учен на терен

На 25 април 2023г Кариерният център на Историческия факултет, Ви кани на кариерно събитие на тема: Професия археолог - учен на терен! В събитието могат да се включат студенти и кандидат-студенти, които искат да научат повече за професията на археолога от първо лице и да зададат своите въпроси.Събитието ще се проведе от 15ч., в 40-та аудитория на Ректората.