Начало / Студенти / Кариерно развитие на студенти и алумни / Новини и събития за кариерно развитие / 21-вото издание на „Мениджър за един ден“ 2023

21-вото издание на „Мениджър за един ден“ 2023

Над 101 институции, организации и компании от цялата страна ще отворят врати чрез „Мениджър за един ден“ на Джуниър Ачийвмънт България!

Заявете участие като домакин до 30-ти март!

Заявете участие като домакин до 30-ти март!

Джуниър Ачийвмънт България стартира 21-вото издание на „Мениджър за един ден“ 2023 и месец след обявяване на кампанията, имаме над 100 регистрирали се институции, организации и компании, готови да предложат най-атрактивните ръководни позиции на младежи от цялата страна. „Вече 25 години JA Bulgaria създава предприемачи, променя нагласи и съдби.

„Мениджър за един ден“ отваря множество възможности. Това е програма за кариерно ориентиране, чрез която младежи (16+) минават през процеса на кандидатстване, одобрение, и участие в желана от тях организация – домакин. За някои от участниците, това е първата стъпка в кариерното им ориентиране. За повечето това е възможност да създадат първата си автобиография, да опишат своите интереси и да споделят защо са избрали точно тази организация или компания. Някои от кандидатите добавят кратък текст на своите виждания по теми свързани с организацията, за която кандидатстват – това им помага да се отличат от другите кандидатствали. Организаторите поощряват младежите да се представят по начин, който най-добре описва техните интереси и виждания за желаната професия. Безценна е възможността да се започне работа в мечтана компания, с професия, която носи удоволствие да се работи ежедневно. За други, които участват повече от веднъж, „Мениджър за един ден“ дава възможност да се потопят в различна организация или компания.

Силно препоръчваме на всички желаещи компании да последват този пример и да отворят врати с „Мендижър за един ден“, като се запознаят с условията за участие и се регистрират чрез официалния сайт до края на този месец: www.mfd.jabulgaria.org