Начало / Студенти / Кариерно развитие на студенти и алумни / Новини и събития за кариерно развитие / EU CAREERS търси своя нов посланик за Софийски университет

EU CAREERS търси своя нов посланик за Софийски университет

Една от дългогодишните инициативи на EPSO (European Personnel Selection Office) е мрежата от студентски посланици на EU Careers, които помагат да бъде повишена осведомеността относно възможностите за кариера в институциите на ЕС. С дейността си посланиците играят важна роля за кариерното развитие на много талантливи студенти, като организират и взимат участие в много различни събития и кариерни форуми. Всяка година се избира един студент, който е посланик на EU Careers за своя университет. Процесът на подбор за 2022 година вече стартира. Всички студенти от Софийски университет „Св. Климент Охридски“, които желаят да участват в конкурса, могат да попълнят онлайн заявка в сайта на EPSO до 18 март 2022г.