Начало / Новини / Новини и събития / Тринадесет нови преподаватели се присъединиха към академичната общност на Алма матер

Новоназначените преподаватели получиха трудовите си договори от ректора на Софийския университет „Св. Климент Охридски“ проф. дфн Анастас Герджиков.

Ректорът се срещна с част от новоназначените преподаватели в Софийския университет. Той проведе кратък разговор с тях и ги поздрави за избора им да се включат в преподавателския състав на Алма матер.

Ас. Анна Върбанова-Иванова и ас. Йорданка Николова се присъединяват към преподавателския състав на Факултета по педагогика, а гл. ас. Тодор Петев – към Факултета по начална и предучилищна педагогика. Факултета по математика и информатика приема в редиците си ас. Борис Зографов, ас. Димитър Недановски, доц. Иван Чавдаров, гл. ас. Любомир Андреев и ас. Михаил Хамамджиев.

Ас. Антоан Рангелов започва работа във Факултета по химия и фармация, а ас. Елена Стойнева-Николова – във Факултета по класически и нови филологии. Гл. ас. Любомир Кръстев е най-новият преподавател в Историческия факултет. Ас. Калоян Цветков и ас. Михаил Николов се присъединяват към преподавателите на Геолого-географския факултет.

site