Начало / Новини / Новини и събития / София Филм Фест отново гостува на Софийския университет

София Филм Фест отново гостува на Софийския университет

От 21 до 29 март 2017 г. в Софийския университет ще бъдат представени пет филма от 21-то издание на София Филм Фест. За пета поредна година София Филм Фест успешно партнира с Културния център на Университета. Селекцията включва най-желаните фестивални заглавия от Великобритания, Франция, Финландия, Италия и Германия.

Програмата се открива на 21 март (вторник) от 18:30 с носителя на Златна Палма от Кан ’16 „Аз, Даниел Блейк” на майстора на социалното кино Кен Лоуч.

Повече за фестивалната програма в Софийския университет можете да откриете на страниците на София Филм Фест и на Културния център на Университета.

Филмите ще бъдат излъчени в Театралната зала на Софийския университет (вход откъм бул. Цар Освободител )
sff