Начало / Новини / Новини и събития / Преподаватели от Алма матер с изложба в Българския културен институт във Варшава

Проф. д-р Стефан Алтъков, заместник-декан на Факултета по начална и предучилищна педагогика и ръководител на Катедра „Визуални изкуства“ и проф. д-р Лаура Димитрова от същата катедра представиха изложбата „Бележки“ в Българския културен институт във Варшава, Полша.

Експозицията бе открита на 6 септември 2018 г. и с нея бе дадено началото на новия културен сезон. На събитието присъстваха посланикът на Република България в Полша Емил Ялнъзов, госпожа Калина Станчева, директор на Културния институт във Варшава и много гости.

Изложбата е реализирана със съдействието на Българския културен институт във Варшава и с финансовата подкрепа на Фонд „Научни изследвания“ на Софийския университет „Св. Климент Охридски“. Тя може да бъде разгледана до 6 октомври 2018 г.