Начало / Новини / Новини и събития / Допълнителните стипендии на докторантите ще бъдат изплатени на 10 април 2019 г.

Допълнителните стипендии на докторантите ще бъдат изплатени на 10 април 2019 г.

Допълнителните стипендии за докторанти по ПМС № 90 от 2000 г. за условията и реда за предоставяне на стипендии на студенти, докторанти и специализанти от държавни висши училища и научни организации ще бъдат изплатени на 10 април 2019 г. за всички факултети на Софийския университет с изключение на Стопанския факултет, откъдето все още не е постъпила информация за разпределение на средствата.

Допълнителните стипендии на докторантите във Философския факултет ще бъдат изплатени до 12 април 2019 г., тъй като информацията, касаеща разпределението на средствата, е получена на 5 април 2019 г.