Начало / Новини / Новини и събития / Доц. д-р Снежина Бисерова с четири първи награди от Националната асоциация на италианските графици

Доц. д-р Снежина Бисерова от Катедра „Визуални изкуства“ на Факултета по науки за образованието и изкуствата на Софийския университет участва и получи четири първи награди в четири от ежегодните конкурси, организирани от Националната асоциация на италианските графици „APS“– Вигонца (Падуа), Италия. Тя единодушно бе избрана за почетен член на асоциацията за 2022 година.

Конкурсът е международен, включва 18 различни раздела, включително и студентски. Отличените графични творби се оповестяват и представят в изложба в края на всяка календарна година. През декември 2022 г. настоящата изложба бе открита в Castello dei Da Peraga –Вигонца.

1-1. Snezhina Biserova_The Fourth Wall-III-The Passing Through_C5_2021

Първа награда от “Primo Premio SENIOR Grafica Italiana 22”– Вигонца (Падуа), Италия за офорта „Четвъртата стена-III“.

1-2. Snezhina Biserova_Natura Sacra_XXI

Първа награда от “Primo Premio SENIOR Grafica Digitale 22” за дигиталната графика NATURA SACRA-XXI

1-3. Snezhina Biserova-ex libris_Tsveta Petrova-2022

Първа награда от “Primo Premio Arte Grafica Digitale - EX LIBRIS 22” за екслибриса, посветен на Цвета Петрова

1-4. Snezhina Biserova_Corona Future_Alphabeth Book-2020

Първа награда от “Primo Premio Arte Grafica Digitale – LIBRO D` ARTISTA 22” за арт книгите “Urban Walls” и “CORONA FUTURE”.

1-5. Attestato Socia dell'Anno 2022 - BISEROVA_page-0001

Снежина Бисерова – сертификат за отличието „Почетен член за 2022 г.“ от Националната асоциация на италианските графици „ APS“