Начало / Новини / Новини и събития / Десет нови преподаватели се присъединиха към академичната общност на Софийския университет

По традиция ректорът на Алма матер проф. дфн Анастас Герджиков се срещна с най-новите си колеги и връчи трудовите им договори.

Той им пожела успех в тяхната преподавателска и научна дейност и изрази радостта си, че са избрали именно Софийския университет за своята професионална реализация.

Проф. Камен Делчев и ас. Тодор Георгиев започват работа във Факултета по математика и информатика, а ас. Миглена Клисарова и ас. Николай Кацарски – в Геолого-географския факултет.

Гл. ас. Рени Манова става част от академичната общност на Факултета по славянски филологии, а ас. Венелина Цветанова, ас. Николета Бочева и ас. Яна Станева – на Факултета по науки за образованието и изкуствата.

Ас. Николета Пройкова и ас. Иван Лаловски са най-новите преподаватели във Факултета по химия и фармация.