Начало / Новини / Новини и събития / Алма матер участва в изложението на университетите и колежите в България в Плевен

На 17 и 18 март 2023 г. в Плевен Софийският университет „Св. Климент Охридски“ участва в изложението на университетите и колежите в България под надслов „Избирам да уча и да остана в България“. Изложението се провежда в Търговския център „Мания Тауър“, пл. „Република“ № 2.

Колегите от сектор „Прием“ в Софийския университет очакват всички кандидат-студенти на специализирания щанд на най-старото българско висше училище, където ще могат да получат пълна информация за специалностите, условията за кандидатстване, както и възможностите за реализация след завършване на висше образование.