Начало / Новини / Конкурси / Архив / PwC стартира конкурс в подкрепа на българи, изучаващи педагогически специалности

Срок: 17 март 2019 г.

„Най-важният урок” ще награди 11 амбициозни българи с едногодишни стипендии по 6000 лв.

Консултантската компания PwC България стартира кампанията „Най-важният урок“.

В конкурса могат да участват български студенти и докторанти, изучаващи педагогически специалности, както и лица записали се в програми за придобиване на педагогическа правоспособност.

Необходимо е кандидатите да имат мотивация да се развиват в образователната сфера у нас. За да участват, те трябва да изпратят есе на тема „Най-важният урок. Послание към бъдещите ми ученици“.

Срокът е 17 март 2019 г. Независимо експертно жури ще избере победителите.

„Най-важният урок“ ще отличи 11 младежи с едногодишни стипендии по 6000 лв. и едномесечен стаж по специалността. Инициативата на PwC се провежда под патронажа на Президента на Република България Румен Радев и в партньорство с Министерството на образованието и науката.

Цялата информация за „Най-важният урок“ е достъпна на уебсайта на инициативата.

Студентите и докторантите могат да кандидатстват, като изпратят есето си тук.

За контакт:

Свилен Панков