Начало / Новини / Конкурси / Конкурси за административни длъжности / Архив / СУ обявява конкурс за Началник отдел "Стопански"

Срок за кандидатстване: 21 януари 2011 г.

Изисквания към кандидатите:

  • Висше икономическо или инженерно образование
  • Трудов стаж – над 5 години като ръководен кадър на сродни структури
  • Умение и способност за работа в екип
  • Умения за работа с информационни и свързани с инвестиционния процес системи
  • Умение за работа с публичните регистри, уредени със закон и действащи на територията на Република България
  • Компютърна грамотност

Основни задължения и отговорности:

  • Организира, ръководи и контролира цялостната дейност на секторите в отдел „Стопански”
  • Обосновава и изпълнява инвестиционната политика на СУ – придобиване на дълготрайни материални активи за нуждите на СУ, проучване на нуждите и изготвяне на предложения за ремонти и ново строителство, организиране на изпълнението на строително – монтажни работи и осъществяване на ефективен контрол на обектите
  • Организира процедурите по възлагане на обществени поръчки и контролира сключените въз основа на тях договори, провежда процедурите по отдаване под наем на имоти, води регистър на имотите на СУ и др.

Условия на труд:

  • Трудов договор с 6-месечен изпитателен период
  • Нормиран работен ден
  • Всички условия по Кодекса на труда

На интервю ще бъдат поканени само одобрени по документи кандидати, на които ще бъде предоставена подробна длъжностна характеристика.

Срок за кандидатстване: 21 декември 2010 г. – 21 януари 2011 г.

Конфиденциалността на всеки кандидат е гарантирана.

Документи за конкурса се подават в Център за човешки ресурси "Фортуна МД"

София, 1505, ул. "Оборище" № 103, вх. "Б"

тел. 02/946-04-82

лице за контакт: Йорданка Манчева