Начало / Университетът / Процедури за научни степени и академични длъжности / Процедури по придобиване на научни степени / Придобиване на образователна и научна степен "доктор" / Архив

Май

23

Неделя
Пон Вт Ср Чет Пет Съб Нед
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Вторник, 21 Май:

Май 2024:

9 Май

Диана Николаева Кънчева, Исторически факултет

09 Май 14:00

Ауд. 41А, Ректорат

10 Май

Емануела Храбър Щика, Факултет по науки за образованието и изкуствата

10 Май 13:00

Защитата ще се проведе в зала № 213 на Факултета по науки за образованието и изкуствата на СУ “Св. Климент Охридски”

10 Май

Димитър Росенов Пенев, Физически факултет

10 Май 14:00

Зала А 415, Физически факултет

10 Май

Демина Юлиянова Иванчева, Факултет по славянски филологии

10 Май 14:00

Зала 2 - Ректорат на СУ

10 Май

Дора Ярославова Стойнова, Философски факултет

10 Май 15:00

4 блок, етаж 3, зала 307, бул. "Цариградско шосе" 125, Философски факултет

14 Май

Енрике Карлош Дореш, Факултет по класически и нови филологии

14 Май 14:00

233 зала - Ректорат на СУ

15 Май

Милослав Данов Бонов, Богословски факултет

15 Май 14:00

Богословски факултет

15 Май

Ангелина Любомирова Пировска, Исторически факултет

15 Май 15:00

Ауд. 41А, Ректорат

16 Май

Денис Богомилов Иванов, Исторически факултет

16 Май 13:00

35-та аудитория, ИФ - Ректорат

17 Май

Томаи-Мария Георгиос Андреопулу, Факултет по науки за образованието и изкуствата

17 Май 11:00

Защитата ще се проведе на в зала № 213 на Факултета по науки за образованието и изкуствата на СУ “Св. Климент Охридски”

17 Май

Гергана Пламенова Илиева-Златарева, Факултет по науки за образованието и изкуствата

17 Май 13:00

Защитата ще се проведе в зала № 213 на Факултета по науки за образованието и изкуствата на СУ “Св. Климент Охридски”

17 Май

Мария Ваитси Алексакуди, Факултет по науки за образованието и изкуствата

17 Май 15:00

Защитата ще се проведе в зала № 213 на Факултета по науки за образованието и изкуствата на СУ “Св. Климент Охридски”

27 Май

Марианна Димитъровна Георгиева, Факултет по славянски филологии

27 Май 13:00

Заседателна зала 2, Ректорат

28 Май

Маргарита Генадиева Гетова, Факултет по славянски филологии

28 Май 12:30

Заседателна зала 1, Ректорат

28 Май

Антон Валериев Начев, Философски факултет

28 Май 15:00

4 блок, етаж 3, зала 307, бул. "Цариградско шосе" 125, Философски факултет

30 Май

Ралица Генадиева Луканова, Геолого-географски факултет

30 Май 10:00

Заседателна зала №1, СУ "Св. Климент Охридски", Ректорат

30 Май

Николай Мирославов Николов, Геолого-географски факултет

30 Май 14:00

Зала №242, СУ "Св. Климент Охридски", Ректорат

30 Май

Антоанета Христова Стоянова, Факултет по науки за образованието и изкуствата

30 Май 14:00

Защитата ще се проведе в зала № 213 на Факултета по науки за образованието и изкуствата.

31 Май

Джулия Архондис Камбуридис, Философски факултет

31 Май 11:00

бул. ”Цар Освободител” № 15, СУ „Св. Кл. Охридски“, Ректорат, Южно крило, етаж 3, зала 63

31 Май

Ирина Петрова Андонова, Факултет по химия и фармация

31 Май 13:00

Заседателна зала на Факултет по химия и фармация, бул. "Дж. Баучър" 1, ет. 1

31 Май

Бианка Бориславова Богоевска, Философски факултет

31 Май 14:00

бул. "Цариградско шосе" 125, 4 блок, зала 307