Начало / Университетът / Факултети / Стопански факултет / Кариерен център / Предложения за работа / Райфайзенбанк търси амбициозни кандидати за позицията: Стажант в Отдел Микробизнес

31.05.2017

b_5781527ab565c36538faec00deeb45bd

Райфайзенбанк (България) EАД е част от Групата Райфайзен Банк Интернешънъл /РБИ/ - една от водещите финансови институции в Централна и Източна Европа, с повече от 51 000 служители и над 14.2 милиона клиенти на 14 пазара в региона. Като една от водещите банки в България, Райфайзенбанк вече повече от 20 години предлага висококачествено обслужване на своите клиенти и възможности за учене и развитие на своите служители.

Във връзка със стартиране на нова стажантска програма търсим амбициозни кандидати за позицията:

Стажант в Отдел Микробизнес

Untitled

Основни отговорности:

- Оказва административно съдействие

- Обработва статистически данни относно реализирани продажби

- Съдейства при изготвяне на презентации

Нашите изисквания:

- Да сте студент 2-ри, 3-ти, 4-ти курс в икономическа специалност

- Да имате много добри компютърни умения (MS Office)

- Да умеете да работите в екип

- Да управлявате ефективно времето си

- Да притежавате добри анализаторски умения

- Владеенето на английски език ще се счита за предимство

Какво Ви предлагаме:

- 45-дневен неплатен стаж в една от водещите банки в България

- Разнообразни възможности за учене и усъвършенстване на знанията и уменията

- Динамична и интересна работа

- Високи стандарти, сигурност и отлична работна среда

- Стажантите сключват споразумение за неплатен 45-дневен стаж с Райфайзенбанк (България) ЕАД

Как да кандидатствате:

Моля, изпратете Вашата автобиография като използвате следния линк.

Кандидатите, одобрени по документи, ще бъдат поканени на интервю.

Конфиденциалността е гарантирана и предоставените данни са под специална защита по смисъла на ЗЗЛД.