Начало / Университетът / Факултети / Стопански факултет / Кариерен център / Предложения за работа / AVON търси да назначи: Асистент ценово проучване

11.04.2017

INTERNAL JOB OPENING

Търсим:

Асистент ценово проучване

Отговорности:

  • Събира и предоставя данни за цени и промоции на конкурентите на компанията (приблизително 5-7 работни дни на месец)
  • Събира брошури от конкретни търговски обекти
  • Посещение на оутлет обекти и събиране на информация за цени на различни стоки
  • Подготвя месечни/седмични отчети

Изисквания:

  • Познаване на основните kозметични марки, продукти и сегменти (Цвят, Аромат, грижа за тялото, лична грижа,грижа за косата)
  • Много добри познания в Power Point and Excel
  • Много добри организационни умения
  • Английски език ще се счита за предимство
  • Образование в Социология или Маркетинг ще се счита за предимство

Ние предлагаме:

  • Динамична и интересна работа
  • Не сеизисква позициониране в офис
  • Възможност за развитие
  • Позиция на граждански договор
  • Международна среда

Как да кандидатстве?

В случай, че проявявате интерес към тази възможност, уведомете прекия си мениджър за интереса си и изпратета актуална автобиография не по-късно от 13 Април,2017 на maria.prashkova@avon.com, Recruitment and Development Specialist, Balkans.